0
רשת חנויות קורקינטים ואופניים חשמליים קונים היום = מקבלים היום (גוש דן) משלוחים מהירים חינם לכל הארץ! קסדה + תיק + מנעול + מחזיק לטלפון מ - ת - נ - ה 12 חודשי אחריות יבואן רשמי!

המהפכה הירוקה חלק ב'

בחלק א' כבר הספקנו לדון בכמה מהיתרונות שיש למעבר לתחבורה עירונית חשמלית, המאמר הנוכחי הוא המשך ישיר של המאמר הקודם בו הבאנו את הסיבות ל"מהפכה הירוקה" שמתחוללת בערים רבות בעולם

נוחות וגמישות:

גורם מניע נוסף מאחורי האימוץ הנרחב של קורקינטים ואופניים חשמליים הוא הנוחות והגמישות שלהם. כלי רכב קומפקטיים וקלים אלו מאפשרים לנוסעים לנווט באזורים עירוניים צפופים בקלות, תוך הימנעות מפקקים ומצמצם את זמן הנסיעה. יתרה מכך, קורקינטים חשמליים ואופניים הם אידיאליים לנסיעות למרחקים קצרים, כגון נסיעות לעבודה, לבית הספר או לחנויות סמוכות. יכולת התמרון שלהם, יחד עם היכולת לחנות במקומות קטנים, מבטלת את הטרחה של מציאת מקומות חניה הקשורים בדרך כלל למכוניות. רמת נוחות זו הפכה את הקורקינטים והאופניים החשמליים לאמצעי תחבורה מועדף עבור תושבי העיר. 

תחבורה נגישה וכוללת:

עלייתם של קורקינטים חשמליים ואופניים הביאה לנוף תחבורה מכיל יותר. כלי רכב אלו פונים למגוון רחב של אנשים, ללא קשר לגיל, יכולת גופנית או רמת כושר. למי שאינו מסוגל לנהוג או מתקשה להשתמש בתחבורה ציבורית, קורקינטים חשמליים ואופניים מציעים פתרון פרקטי ונגיש. יתרה מכך, הזמינות של תוכניות שיתוף קטנועים חשמליים ושיתוף אופניים בערים רבות מבטיחה שאמצעי תחבורה אלו יהיו זמינים בקלות למגוון רחב של אנשים.

סיכום:

"המהפכה הירוקה" ראתה קורקינטים ואופניים חשמליים מתגלים כאמצעי תחבורה פופולריים וברי קיימא ברחבי העולם. המעבר לעבר חלופות ידידותיות לסביבה הללו הונע על ידי מודעות סביבתית מוגברת, עלות-תועלת, נוחות, יתרונות בריאותיים ועוד. ככל שיותר אנשים יאמצו קורקינטים ואופניים חשמליים, אנו יכולים לצפות לערים נקיות וירוקות יותר, צמצום עומסי התנועה ושיפור הרווחה הכללית. על ידי השתתפות פעילה במהפכה הירוקה, אנו תורמים לעתיד בהיר ובר קיימא יותר עבורנו

אנחנו לוקחים זאת ברצינות רבה וכאן למענה על כל שאלה שיש לכם.

בטלפון: 077-202-4828
בסניף: מרכז הנגב, דרך מצדה 6, באר שבע
א'-ה' 10:00-20:00 | ו' 10:00-14:00

young handsome man riding scooter park 1 1
עגלת קניות

סניפים

תל אביב מרכז
(בוגרשוב 31, תל אביב)
רמת אביב
(אליעזר קשני 1, תל אביב)
באר שבע
(דרך מצדה 6, באר שבע)
דברו איתנו :) whatsapp